10 تخت زیبای پسرانه

تخت لیزر پوست چیست ؟

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 178

10 تخت خواب لاکچری در جهان

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 72

روانشناسی رنگ در بیمارستان ها

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 1491

10 تخت زیبای پسرانه

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 79

راهنمای خرید تخت بیمارستانی

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 1332

آشنایی با تخت پوست و زیبایی

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 225

 1. تخت پسرانه ی Chelsey Toddler Bed

قیمت  £279.99
 

این اولین تخت کودک چوبی برای کودکان نوپا طراحی شده است. نرده ها به کودک کمک می کنند که ایمن بماند و پایین بودن سطح آن باعث می شود که او راحت تر و ایمن تر شود.
 
پس ا خرید این تخت نیاز به مونتاژ دارد و خریداران در کل راضی بودند. یکی از والدین در نظر سنجی افزود که "مونتاژ کردن آن مدتی طول کشید اما در کل از این محصول بسیار راضی هستم."
 
 بیشتر بخوانید : صندلی برقی

2. تخت پسرانه ی Kinder Valley Toddler Bed Bundle

قیمت £99.95
 
 
این ست دستی اولین تخت کودک شامل قاب تخت، تشک، ملحفه و ست کامل لحاف و روبالشی است. تخت به رنگ سفید است و تشک دارای تکیه گاه پد دار برای راحتی بیشتر و حفظ حالت بدن است. همچنین قابلیت تنفس دارد و در صورت بروز هرگونه حادثه در برابر آب مقاوم است.
 
در نظر سنجی مشخص شد که خریداران قبلی تحت تاثیر میزان پولی که پرداخت کرده‌اند و کیفیت بالای این سرویس خواب، قرار گرفته اند.
 
یکی از والدینی که تخت را برای پسرشان خریده است، در نظر سنجی گفته است که: «در خرید تخت چوبی شک داشته ولی الان می‌داند که تخت خواب بسیار با کیفیت‌تر از حد انتظار هستند». یکی دیگر از مادران اضافه کرده که تخت محکم است و کیفیت مناسبی دارند.
 
 
بیشتر بخوانید : تخت پوست و مو 

3. تخت پسرانه ی Busunge Extendable bed از برند Ikea 

قیمت £129
 
 
یکی دیگر از تخت خواب‌های پسرانه، این مدل Ikea برای سنین مختلف طراحی شده است، زیرا قابل تنظیم است و می توان آن را همزمان با رشد کودک و قد کشیدن او، تنظیم کرد. این تخت به صرفه جویی در هزینه کمک می کند و در دراز مدت ضایعات کمتری داشته باشد زیرا نیازی به تعویض آن ندارید.
 
لبه های گرد به گونه ای طراحی شده اند که برای بچه های کوچک ایمن تر باشد. Ikea اصرار دارد که این تخت آنقدر بادوام است که می‌تواند به برادران و خواهران کوچکتر نیز منتقل شود. به نظر می‌رسید که خریداران قبلی بسیار رأی بوده اند، زیرا این تخت خواب از 5 ستاره به طور میانگین 4.5 ستاره از خریداران گرفته است.
 
 بیشتر بخوانید : صندلی بوتاکس

4. تخت پسرانه ی Minnie Mouse Toddler Bed with Drawers

قیمت £100
 
اگر به دنبال تخت خواب های طرح دار مدل دیزنی هستید، این تخت کودک مینی ماوس ایده آل است. قیمت مناسب، تخت همچنین دارای کشوهایی اضافی و همچنین حفاظ برای کمک به حفظ ایمنی کودکان در رختخواب در هنگام خواب است. این یکی برای کودکان از 18 ماهگی مناسب است، بنابراین برای اولین تخت کودک وسواس مینی ایده آل است. ضمانت 1 ساله نیز وجود دارد.
 
این تخت در مجموع با 4.8 از 5 ستاره، امتیاز بالایی با بازبینان قبلی کسب کرده است. تخت به دلیل اینکه به راحتی سرهم می‌شود و برای بچه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد مورد تحسین قرار گرفت.
 
  بیشتر بخوانید : صندلی بوتاکس

5. تخت پسرانه ی Julian Bowen London Bus Kids Bunk Bed

قیمت £399
 
طراحی اتوبوس لندن بسیار منحصربه‌فرد است. تخت دوطبقه کوچک درست شبیه یک اتوبوس سنتی واقعی از لندن به نظر می رسد و حتی می تواند بچه های کوچک را برای خوابیدن هیجان زده کند. این تخت از چوب سخت محکم، ساخته شده و آماده مونتاژ است.
 
برخی از مشتریان گفته‌اند که مونتاژ کار دشواری است، مانند یکی از والدین که گفت "حدود 5 ساعت طول کشید تا به تنهایی مونتاژ شود با این حال بسیار عالی به نظر می رسد. کودکان 3 و 5 ساله من آن را دوست دارند".
 
 

6. تخت پسرانه ی Childrens Loft Bed Frame with Slide

قیمت £307
 
 
این تختخواب منحصر به فرد برای دزدان دریایی کوچک ایده آل است و دارای یک سرسره، برج و تونل است که تخت آنها را به یک فضای بازی فانتزی تبدیل می کند. ریل از سقوط بچه ها جلوگیری می کند، در حالی که فضای زیر تخت به یک لانه مخفی با پنجره تبدیل می شود، درست مانند زیر عرشه یک کشتی واقعی.
 

7. تخت پسرانه ی Shepard High Sleeper Bed

 قیمت £224.62
 
این تخت دو طبقه کلاسیک برای کودکان دارای نرده محافظ محافظ برای جلوگیری از افتادن آنها است. تخت فضای زیادی را برای بازی یا اضافه کردن میز هنری یا حتی میز در حین رشد آنها در زیر خود باقی می گذارد.
 
 

8. تخت پسرانه ی Stompa Uno S Plus Mid-Sleeper Bed with Tent

قیمت £399
 
این تخت خواب سرگرم کننده برای کودکان شامل یک چادر ستاره دار است که فضای زیر تخت را به یک لانه مخفی تبدیل می کند. چادر در رنگ‌های مختلفی موجود است و تخته‌های تخت هم بسته به رنگ‌بندی فضای کودک شما در رنگ‌های سفید، صورتی یا آبی موجود است.
 

9. تخت پسرانه ی Charlotte Kids Treehouse

قیمت £645
 
اگر به دنبال تختخواب‌های دوطبقه بسیار جذاب برای کودکان هستید، این گزینه ممتاز همه موارد را مشخص می‌کند. در حالی که گران‌تر از سایر تخت‌خواب‌های کودکان است، این تخت از چوب کاج و ام‌دی‌اف ساخته شده است و درست شبیه یک خانه درختی واقعی طراحی شده است.
 
 

10. تخت پسرانه ی Argos Home Ellis Toddler Bed Frame with Drawer

قیمت £120
 
اگر می‌خواهید کارایی بیشتری از تخت کودکتان داشته باشید، تخت‌خواب‌های کودک کم‌هزینه زیادی مانند این تخت کودک از Argos Home وجود دارد. کشوی زیر تخت از فضای خالی استفاده می‌کند، بنابراین شما می‌توانید برای ملحفه‌ها یا اسباب‌بازی‌ها فضای بیشتری داشته باشید. نرده‌های محافظ بسیار بلند هستند و قابل جدا شدن هستند، بنابراین می‌توانید زمانی که کمی بزرگ‌تر شدند، پیچ‌های آن‌ها را باز کنید.
 
 
 
بازدید: 79تاریخ انتشار : 1401/06/30