10 تخت زیبای دخترانه

تخت بیمارستانی برای مراقبت از بیمار دیسک کمر

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 965

تخت لیزر پوست چیست ؟

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 178

10 تخت زیبای پسرانه

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 79

بهترین بیمارستان جهان

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 563

اجاره ی تخت بیمارستانی

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 2165

شیک ترین بیمارستان تهران

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 3612
 

1. تخت خواب دخترانه DHP CANOPY BED WITH STURDY BED FRAME

 

 
اولین گزینه در لیست ما از بهترین تخت خواب برای دختران، با قیمتی عالی و کیفیت بالاست. تخت خواب سایبان دار DHP با قاب محکم با همه چیزهایی که برای خواب بهتر دخترتان نیاز دارید ارائه می‌شود. پس از خرید تخت به سادگی میتوانید تشک مناسب را هم خریداری کنید.
این تخت خواب سایبان دار DHP با قاب بسیار محکم در چهار رنگ مختلف (سفید، صورتی، اسپندی و طلایی) و با پایه های گرد طراحی شده است و دارای ساختاری فلزی با جزئیات دلپذیر به شکل قلب است.
 

2. تخت خواب دخترانه DELTA CHILDREN CANOPY TODDLER BED 
 

 بیشتر بخوانید : تخت برقی لیزر
 
اگر کودک شما از طرفداران دیزنی است، تخت کودک سایبان دار دلتا قطعا رویاهای شیرینی را به او هدیه می دهد. این یک تخت خواب کامل با سایبان است که دارای طرح محبوب ترین شخصیت های دیزنی است که مورد علاقه دختران است. می‌توانید طرحی با شخصیت‌های Frozen یا طرحی که همه پرنسس‌های دیزنی را در بر می‌گیرد، انتخاب کنید.
تخت خواب کودک دلتا با سایبان کودک، دارای برچسب قیمتی جذابی است که آن را به یکی از گزینه های مقرون به صرفه در بازار تبدیل می کند. به خاطر داشته باشید، با این حال، این تخت برای کودکان با وزن 22 کیلوگرم طراحی شده است و با ترکیبی از پلاستیک با کیفیت بالا و فولاد ساخته شده است.
 
  بیشتر بخوانید : تخت زیبایی  

3. تخت خواب دخترانه BAXTON STUDIO CANTERBURY PINK LEATHER CONTEMPORARY BED

 
 
تخت بعدی، در لیست ما از بهترین فریم های تخت خواب برای دختران، تخت خواب مدرن باکستون استودیو Canterbury Pink Leather است. این یکی با قیمت کمی بالاتر و با رنگ صورتی دوست داشتنی عرضه می شود که هر دختر کوچکی آن را دوست خواهد داشت. سرتخت کریستالی آن بسیار زیباست!
 
 
 

4. تخت خواب دخترانه POUNDEX PU UPHOLSTERED PLATFORM BED


 
برای معرفی بعدی، تخت  PU Poundex را داریم . قیمت این تخت نیز کمی بالاتر است، اما کیفیت و ویژگی های آن ارزش پول را دارد - این یکی دیگر از تخت های صورتی زیبا است که همه آن را دوست خواهند داشت .
 
 بیشتر بخوانید : صندلی برقی
 

5. تخت خواب دخترانه DREAM ON ME PORTLAND 3 IN 1 CONVERTIBLE TODDLER BED

 
 
اگر به دنبال تخت خواب مقرون‌به‌صرفه‌تری هستید، تخت خواب کودک  Dream On Me Portland 3 in 1 ممکن است گزینه ی عالی باشد. این قاب در طیف گسترده ای از پنج رنگ عرضه می شود و قیمت بسیار مناسبی دارد.
تخت خواب قابل تبدیل Dream On Me Portland در درجه اول، ایمنی کودک شما تمرکز دارد، بنابراین دو ریل ایمنی داخلی در کناره های قاب نصب شده است. تخت همچنین نسبت به بسیاری از گزینه های بهترین فریم تخت برای دختران کمتر از 22 کیلوگرم سازگار است.
 

6. تخت خواب دخترانه GIANTEX 4-POST METAL CANOPY BED FRAME WITH HEADBOARD AND FOOTBOARD
 

 
 
اگر کودک شما از یک قاب تخت خواب به سبک سنتی لذت می برد، تخت سایبان دار فلزی سایز بزرگ GIANTEX یکی از مواردی است که او ممکن است آن را دوست داشته باشد. فریم تخت با قیمت متوسطی عرضه می شود و دارای روکش صورتی بر روی یک قاب فلزی است که این موضوع را به یک ورودی عالی در لیست ما از بهترین فریم های تخت دخترانه تبدیل می کند.
 

7.  تخت خواب دخترانه ACME FURNITURE PRIYA II CANOPY TWIN BED


 
 
اگر واقعاً چیزی منحصر به فرد برای فرزندتان می‌خواهید، مطمئناً به تخت دو نفره ACME Furniture Priya II Canopy نگاهی دقیق بیندازید. این تخت خواب دارای یک قاب فلزی بادوام است که به شکل و ظاهر یک کالسکه با طرح پروانه طراحی شده است.
سایرلوازم اتاق همسان، برای ظاهری مشابه در دسترس هستند، مطمئناً هر دختر کوچکی را خوشحال می کند!
 
 
 

8. تخت خواب دخترانه FURNITURE OF AMERICA ASHLEY FAIRY TALE CARRIAGE BED


 
 
چارچوب تخت دارای یک چارچوب کالسکه کدو تنبل با روکش صورتی و سفید، با چرخ های مصنوعی است. و گویی طرح کدو تنبل شاهزاده خانم کافی نبوده و تاجی در بالای فریم محصول اضافه شده است.
 
 

9. تخت خواب دخترانه MAINSTAYS PREMIUM METAL BED

 
تخت فلزی ممتاز Mainstays عالی است اگر فقط به دنبال یک قاب ساده اما محکم و بادوام برای خواب راحت کودک هستید. چارچوب تخت به گونه ای طراحی شده است که کاربردی باشد و برای اکثر تشک های دوقلو موجود در بازار مناسب باشد.
 
می‌توانید تخت‌خواب فلزی ممتاز Mainstays را انتخاب کنید و مقرون به صرفه است، که آن را در دسته‌بندی مقرون به صرفه قرار می‌دهد. رنگ صورتی برای دختران مناسب است و دارای ساختاری از فلز با کیفیت است تا اطمینان حاصل شود که در طول رشد کودک شما ماندگار خواهد بود
 

10. تخت خواب دخترانه BAXTON STUDIO BBT6140-FULL-PINK BARBARA LEATHER MODERN SIZE BED WITH CRYSTAL BUTTON TUFTING

 
آخرین گزینه در لیست ما از بهترین فریم‌های تخت دخترانه، تخت خواب باکستون استودیو BBT6140-Full-Pink Leather Barbara با سایز مدرن است. این تخت برای کودکان دختر در حال رشدی است که نیاز به تخت بزرگتری برای خوابیدن این تخت دارد. در رنگ صورتی بسیار جذاب عرضه می شود.
تخت در اندازه کامل عرضه می شود و ظاهری بسیار مدرن دارد. اگرچه قیمت آن بالاست، اما کیفیت و زیباست و مطمئناً کودک شما را خوشحال می کند.
 
 
بازدید: 100تاریخ انتشار : 1401/06/30