تخت لیزر پوست چیست ؟

تخت بیمارستانی سالمند

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 1259

10 تخت زیبای دخترانه

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 98

10 تخت خواب لاکچری در جهان

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 72

بیمارستان های خصوصی اصفهان

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 5976

آشنایی با تخت پوست و زیبایی

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 225

روانشناسی رنگ در بیمارستان ها

مقالات تخت بیمارستانی
بازدید: 1491
 

 تخت لیزر پوست چیست؟

تخت لیزر پوست یکی از انواع تخت ها و کالا های پزشکی – بهداشتی است که در مراکز لیزر مو های زائد مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع تخت با نام های دیگری نظیر تخت لیزر مو و تخت لیزر زیبایی نیز شناخته می شود. در واقع کاربرد همه ی این موارد یکسان است. وجود تخت های لیزر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که بستر مراجعه کننده است. این که این تخت ها بتوانند دارای امکانات و راحتی مقبول باشند، باعث می شود که اپراتور خدمات بهتری را ارائه دهد. در ادامه ی این محتوا به بررسی انواع تخت های پزشکی - بهداشتی و کاربرد آن ها از جمله تخت لیزر پوست خواهیم پرداخت.
 

انواع تخت لیزر مو های زائد

در انتخاب تخت لیزر پوست مناسب مواردی از جمله ابعاد، وزن قابل تحمل توسط تخت، جنس پایه های تخت، جنس بدنه ی تخت، نوع روکش های تخت، تعداد شکن ها و اجزای تخت، نوع ابر به کار رفته در تخت، نوع کاربرد تخت، نوع تغییر حالت تخت و ضمانت نامه ها و گارانتی های تخت در انتخاب مهم و موثر هستند. برای مثال انتخاب تختی که نوع تغییر حالت آن برقی باشد بسیار کاربردی است. چرا که راحتی بیشتری برای تغییر وضعیت نسبت به حالت مکانیکی یا دستی ایجاد می کند. همچنین انتخاب تخت هایی که دارای طول کم تر از ۸۰/۱ متر باشند برای استفاده به عنوان تخت لیزر مناسب نیست. چرا که مراجعین باید بتوانند با هر قدی به راحتی و به طور استاندارد روی تخت به حالت خوابیده قرار بگیرند.
 
نکته ی مهم بعدی در انتخاب تخت به ویژه تخت لیزر مو، تعداد شکن های تخت است. تعداد شکن ها در تخت های بیمارستانی باید بر اساس تجویز پزشک باشد. اما برای تخت لیزر پوست انتخاب تخت های حداکثر با ۲ شکن مناسب هستند. ابعاد تخت های لیزر نیز باید استاندارد و مناسب باشد. انتخاب یک تخت بسیار بزرگ ایجاد اختلال در عملکرد اپراتور می کند. همچنین فضای بسیاری را از محوطه اشغال خواهد کرد. به علاوه انتخاب تختی با ابعاد کوچک نیز ممکن است برای برخی مراجعه کنندگان نامناسب باشد. میزان وزن مورد تحمل تخت نیز باید به درستی انتخاب شوند. معمولا تخت های لیزر قابلیت تحمل وزن تا ۲۵۰ کیلو گرم را دارند.

 


تخت لیزر مو های زائد
 

کاربرد انواع تخت های پزشکی – بهداشتی

علاوه بر تخت لیزر پوست، تخت های دیگری نیز هستند که با توجه به کاربرد های پزشکی – بهداشتی آن ها می توان از آن ها در مراکز مختلف استفاده نمود. با کاربرد های تخت لیزر مو در قسمت های قبل آشنا شدیم. تخت های زیبایی از دیگر تخت های پزشکی – بهداشتی هستند که برای مواردی نظیر لیزر صورت، تزریقات سرپایی مانند بوتاکس و ژل و... کاربرد دارند. همچنین از این تخت ها در مواردی نظیر کاشت مو نیز استفاده می شود. تخت های آرایشگاهی نیز که قابلیت تبدیل به شکل صندلی را دارند، از دیگر انواع تخت های زیبایی هستند. به علاوه دیگر تخت های پزشکی – بهداشتی، انواع تخت های بیمارستانی هستند. کاربرد برخی از این تخت های بیمارستانی با توجه به خصوصیات فیزیکی و مکانیکی تخت در نظر گرفته می شود. برای مثال تخت هایی که دارای IV pole و باتری back upهستند، تحت عنوان تخت های دیالیز کاربرد دارند.

 

تخت لیزر مو های زائد
 

انواع تخت های پزشکی و سلامت در پاوان طب

پاوان طب یک فروشگاه اینترنتی است که در حوزه ی تولید و فروش انواع تخت های پزشکی – بهداشتی فعالیت می کند. این فروشگاه انواع تخت های بیمارستانی و زیبایی خارجی را به صورت مونتاژ تولید می نماید. همچنین به عنوان یکی از تولید کنندگان داخلی در این حوزه فعال است. انواع تخت ها در مدل های هوشمند، برقی، مکانیکی در این مجموعه تولید و به فروش می رسند. نمایندگی های پاوان طب در شهر های تهران، اصفهان، تبریز، قزوین و قم به صورت فعال مشغول به کار هستند. یکی از انواع تخت های پر فروش این مجموعه، تخت لیزر پوست است که در این محتوا به توضیحات آن پرداختیم. شما می توانید با ثبت نام در فروشگاه پاوان طب به سفارش محصول مورد نظر خود برای استفاده ی کسب و کار شخصی یا فروش در بازار بپردازید. لازم به ذکر است که می توانید پرداخت محصولات خود را پس از دریافت کالا به انجام رسانید. امیدواریم مطالب این قسمت مورد توجه شما خواننده ی محترم واقع گردیده باشد.
بازدید: 178تاریخ انتشار : 1401/05/11