تخت برقی کاشت مو و جراحی

موجود

تخت برقی کاشت مو و جراحی

تعداد شکن

سه موتور و چهار موتور

نوع عملکرد

برقی و مکانیکی

نوع ضمانت

18 ماه ضمانت شرکتی

تحمل وزن

200 کیلوگرم

مدل تخت

تخت برقی کاشت مو و جراحی

قابلیت ها

معرفی تخت کاشت مو و جراحی

تخت برقی کاشت موی برقی پاوان طب از به روز ترین، تخت های پزشکی برای جراحان، پزشکان و دندانپزشکان می باشد. این تخت با ویژگی های سفارشی مانند افزایش تعداد موتور ، اضافه کردن پدال پا ، اضافه کردن ریموت دستی وایرلس، تنوع رنگی چرم روکش قابل ارائه به مشتری است.

 

موتورهای تخت برقی کاشت مو

این تخت برقی  مناسب برای کاشت مو  دارای چهار 4 موتور تایوانی استاندارد CE اروپا می باشد. با استفاده از این 4 موتور امکان امکان قرار دادن تخت در پوزیشن های مختلف از جمله پوزیشن فلت، سراشیبی و تنظیم درجه ی تخت در هر اندازه ای، فراهم می شود.

 

یک تخت تک موتوره به راحتی می تواند ارتفاع تخت رابین 40 تا 100 سانتی متر تغییر داد.

این موتورها به وسیله ریموت دستی با 8 دکمه قابل کنترل می باشند.

 

فوم مقاوم استفاده شده در تخت برقی کاشت مو

در این تخت ها برای راحت بودن و آرامش شخصی که از آن استفاده می کند، از فوم یا ابر سرد استفاده می شود. استفاده از این فوم باعث می شود که در استفاده ی طولانی مدت از این تخت تغییر حالت کمتر اتفاق بیفتد و جس رضایت مشتری بیشتر باشد.

 

تنوع رنگی بالای چرم تخت برقی

این روزها ظاهر زیبا برای مطب اغلب پزشکان، بسیار مهم است. در نتیجه انتها ب یک چرم روکش تخت هماهنگ با دکوراسیون داخلی مطب بسیار مهم است

علاوه بر ای ، جنس چرم استفاده شده در تخت های برقی کاشت مو، در برابر کشیدگی ، پوسیدگی ، رنگ پریدگی بسیار مقاوم هستند و امکان شستشو با مواد شوینده استاندارد را نیز دارد.

جنس بدنه ی این تخت کاشت مو از فلز است و جنس کاور آن BAS می باشد که دارای ثبات رنگ بسیار بالایی نیز هست. علاوه بر این این تخت کاشت مو امکان شستشوی را نیز فراهم می کند.