تخت ماساژ

ماساژ درمانی

ماساژ یک سری حرکات و مهارت‌های دستی را دربر میگرد که بطور منظم و مخصوص بر روی بافت‌های بدن جهت تأثیر روی سیستم عصبی، عضلانی، پوست، مفاصل و گردش خون بکار میرود.
ماساژ در تمام ملل و فرهنگ‌های مختلف مرسوم بوده و دلیل رواج آن، بخاطر تأثیر مطلوبی است که در سلامت بدن و آرامش روانی گذاشته. ماساژ هنری قدیمی و شفا دهنده و با فواید بسیار برای سیستم بدن است.
سرمایه گذاری رویبهترین محصولات ضروری است؛ یکی از مهمترین تصمیماتی که در ماساژ درمانی وجود دارد، یافتن تخت مناسب برای ماساژ است.
تخت ماساژ ایده‌آل، ممکن است تختی قابل حمل،ثابت یا الکتریکی باشد.
این که آیا شما یک ماساژور هستید، یا در حال آموزش برای تبدیل شدن به یک ماساژور واجد شرایط هستید، یا ماساژ را به عنوان تخصص خود انتخاب کرده‌اید؛ نیاز به یافتن تخت ماساژ ایده‌آل خود را دارید.
کلید اصلی اکثر مشتریان برای انتخاب خود، ابتدا کیفیت خوب تخت و سپس راحتی آن استالبته برخی مشتربان نیز اندازه، وزن و قابل حمل بودن تخت برایشان مهمتر است.
شما با مجموعه ای گسترده از تخت‌های ماساژ و تخت پزشکی در بازار روبرو هستید که ممکن است انتخاب را برای شما دشوار سازد. بنابراین شما باید گزینه‌هایتان را طبقه بندی کنید و سپس به کمک طبقه بندی که انجام دادید انتخاب‌هایتان را محدود کرده و محصول مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید.
شما میتوانید با در نظرگرفتن عواملی مانند انعطاف پذیری، هزینه و راحتی در داخل سایت محصول مورد نظر ر خود را سفارش دهید.

بیشتر بخوانید : بالابر بیمار 
 

های موجود در سایت ضمانت اصالت کالا را دارا میباشند.

 
 
 
 

· اگر قصد خرید تخت ماساژ دارید ما به شما پیشنهاد میدهیم تصمیم خود را بر اساس سه متغیر کلیدی زیر انتخاب کنید:

1. طول تخت
اندازه‌ی تخت ماساژ همیشه شامل طو وعرض تخت می شود که معمولاَ براساس سانتی‌متر یا اینچ بیان میشود. اندازه‌ی یک تخت ایده آل، ابتدا به اولویت شخصی خریدار بستگی دارد
2. درمانی که ارائه میدهید:
برخی از درمان ها بهتر است با تخت‌های که عرض کمتری دارند، انجام شوند، به ویژه هنگامی که نیاز است فشار قوی به بدن اعمال شود، مانند ماساژ ورزشی.
برای مثال در این نوع ماساژ، استفاده از یک تخت با عرض کم، مزیت‌هایی دارد؛ زیرا دسترسی به ناحیه کمری بیشتر است و بنابراین می توان فشار نقطه ای بیشتری را اعمال کرد، که باعث درمان موثرتر می شود.
بدیهی است تخت‌های پرتابل عرض کمی دارند و برای درمان‌های این چنینی بهتر هستند.
تخت بیمارستانی
 
3. قد ماسور
دو عامل وجود دارد که باید در رابطه با قد، مورد توجه قرار میگیرد:
· قابلیت حمل تخت
· استفاده‌ی راحت از آن
عرض تخت باید به گونه‌ای باشد که تخت به راحتی قابل حمل باشد و همچنین طول آن نیز زیاد نباشد و بهتر است تختی با عرض کمی باشد مانند تخت‌های پرتابل.
اگر شما قصد خرید تخت پرتابل دارید باید طول آن حداکثر 195 سانتی‌متر و عرض آن باید 60 الی 75 سانتی متر باشد.
در عین حال، تخت‌های پرتابل خطر آسیب ناشی از انحراف بیش‌ازحد از وسط تخت را کاهش می دهد، و درصورت قد بلند بودن ماساژور،ماساژور کنترل بیشتری روی بیمار دارد.
· نکاتی که باید در خرید تخت ماساژ به یاد داشته باشید:
اگر به عنوان یک ماساژور قصد خرید تخت ماساژ دارید بدیهی است که باید تختی را انتخاب کنید که:
1. بیمارانتان بر روی تخت احساس راحتی بکنند.
2. ضحامت و جنس فوم استفاده شده بر روی تخت مناسب باشد.
نکاتی که درباره‌ی خرید فوم باید در نظر بگیرید این است که، بسته به نوع درمان و ماساژی که انجام میدهید باید خریداری شود، نرم و راحت باشد و همچنین در مقابل روغن های ماساژ قابلیت جذب نداشته باشد.
3. قابلیت تنظیم ارتفاع تخت با توجه به قد ماسور.
شایان ذکر است از مزایای تخت ماساژ تنظیم ارتفاع تخت میباشد.
4. تخت‌ها نباید خیلی سفت باشند و باید حالت انعطاف پذیر داشته باشند تا هنگامی که فرد میخواهد از روی تخت بلند بشود در اثر فشار زیاد نشکندهمچنین فرد نیروی کمتری برای بلند شدن از روی تخت صرف کند و به راحتی بلند بشود
5. تغییر زاویه‌ی پشت تخت.
6. زاویه‌دار کردن تخت.
7. درباره تخت‌های پرتابل انتخاب جنس پنل‌های پایانی تخت امری بسیار مهم است چرا که علاوه بر حفظ پایداری تخت باید برای ماساژور هم مشکل ایجاد نکند.
8. داشتن جای سر راحت و نرم که ماساژگیرنده اذیت نشوند.
9. دارای جای صورت راحت.
10.در صورتی که قصد خرید تخت پرتابل دارید باید به اندازه تخت و هم‌چنین راحت بودنش نیز توجه داشته باشید.
11.اهمیت طول عمر تخت.
12.اهمیت مقدار وزنی که تخت تحمل میکند.
13.انتخاب جنس پایه تخت.
14.انتخاب نوع چرم تشک تخت.
15.مقدار هزینه‌ای که خریدار در نظر گرفته.

· انواع تخت ماساژ عبارتند از:

1. تخت ماساژ پایه فلزی: جنس تخت از نوع آلومینیوم یل آهن است با استحکام فوق العاده عالی از مزایای این مدل تخت‌ها میتوان به سبک بودنشان اشاره کرد ولی عیبی که دارد این است که یه زیبایی تخت‌های پایه چوبی نیستند و غالباَ تخت‌های پرتابل از این جنس هستند.
2. تخت ماساژ پایه چوبی: در دو نوع پرتابل و ثابت اند و جنس پایه‌ی تخت‌های ثابت از چوب راش میباشد.
3. تخت ماساژ پرتابل: تخت‌های ماساژ پرتابل محبوبترین تخت‌ها در سال 2019 شد و نوع آن چوبی یا آلمینیومی میباشد. قابلیت حمل آسان از مزیت‌های این تخت است اما از معایب آن به طول عمر کوتاهش نسبت به تخت‌های دیگر میتوان اشاره کرد.
4. تخت ماساژ هیدرولیکی: این دسته از تخت ماساژ دارای جک ها و پمپ های هیدرولیکی برای بهبود و راحتی کارکرد شکن ها و حرکت هر چه بهتر قطعات هستند.عملکرد سیستم هیدرولیک در تخت‌های ماساژ، در تنظیم ارتفاعو در باز و بسته کردن شکن های تخت است.
5. تخت ماساژ برقی: اینگونه از تخت‌ها، وضعیت پایداری و ثابتی باید داشته باشند تا تجهیزات الکترونیکی آنها قابل استفاده باشد. شکن هایی که تخت لازم دارد، تا برای برخی از مراحل ماساژتغییر وضعیت دهد ، با نیروی الکتریسیته و موتورهای برقی تامین می شود.
طرح‌های شرکت به گونه‌ای هستند که مطابق با سلیقه و سفارش مشتری میباشند و جنس تخت‌ها از بهترین مواد ساخته شده.
این تخت‌ها میتواند در کلینیک های فیزیوتراپی مراکز ماساژ، مراکز درمانی و یا اسپا مورد استفاده قرارگیرد.
شرکت پاوان‌طب ارائه‌دهنده و تولیدکننده‌ی انواع تخت‌های ماساژ در انواع مختلف ثابت، الکتریکی و پرتابل مطابق با نیاز خریداران محترم.
تضمین کالا
تمام کالا