تخت ماساژ

بهترین مدل های تخت ماساژ

  1. تخت ماساژ آیروبیکس: این مدل‌ها اغلب با کیفیت ساخت بالا، تکنولوژی‌های متنوع ماساژ و ویژگی‌های پیشرفته مانند ماساژگرهای خودکار و تنظیمات قابل تنظیم شناخته شده‌اند.
  2. تخت ماساژ اوسیم: این مدل‌ها نیز معروف بوده و از تکنولوژی‌های پیشرفته مانند سیستم‌های ماساژ هوشمند، تنظیمات گوناگون و طراحی‌های خاص برخوردار هستند.
  3. تخت ماساژ پاناسونیک: این برند نیز محصولات با کیفیت و عملکرد بالا در زمینه تخت ماساژ تولید می‌کند. آنها قابلیت‌های متنوعی را شامل می‌شوند، از جمله تکنولوژی‌های پیشرفته ماساژ و تنظیمات متعدد.
قبل از خرید تخت ماساژ، مهم است تحقیق کنید و بررسی‌های مشتریان را مطالعه کنید تا مدلی را که به نیازها و بودجه شما مناسب است را انتخاب کنید. همچنین، مشاوره با فروشنده مجاز و متخصص می‌تواند به شما در انتخاب مناسب کمک کند.
 
· اگر قصد خرید تخت ماساژ دارید ما به شما پیشنهاد میدهیم تصمیم خود را بر اساس سه متغیر کلیدی زیر انتخاب کنید:
1. طول تخت
اندازه‌ی تخت ماساژ همیشه شامل طو وعرض تخت می شود که معمولاَ براساس سانتی‌متر یا اینچ بیان میشود. اندازه‌ی یک تخت ایده آل، ابتدا به اولویت شخصی خریدار بستگی دارد
2. درمانی که ارائه میدهید:
برخی از درمان ها بهتر است با تخت‌های که عرض کمتری دارند، انجام شوند، به ویژه هنگامی که نیاز است فشار قوی به بدن اعمال شود، مانند ماساژ ورزشی.
برای مثال در این نوع ماساژ، استفاده از یک تخت با عرض کم، مزیت‌هایی دارد؛ زیرا دسترسی به ناحیه کمری بیشتر است و بنابراین می توان فشار نقطه ای بیشتری را اعمال کرد، که باعث درمان موثرتر می شود.
بدیهی است تخت‌های پرتابل عرض کمی دارند و برای درمان‌های این چنینی بهتر هستند.
تخت بیمارستانی
 
3. قد ماسور
دو عامل وجود دارد که باید در رابطه با قد، مورد توجه قرار میگیرد:
· قابلیت حمل تخت
· استفاده‌ی راحت از آن
عرض تخت باید به گونه‌ای باشد که تخت به راحتی قابل حمل باشد و همچنین طول آن نیز زیاد نباشد و بهتر است تختی با عرض کمی باشد مانند تخت‌های پرتابل.
اگر شما قصد خرید تخت پرتابل دارید باید طول آن حداکثر 195 سانتی‌متر و عرض آن باید 60 الی 75 سانتی متر باشد.
در عین حال، تخت‌های پرتابل خطر آسیب ناشی از انحراف بیش‌ازحد از وسط تخت را کاهش می دهد، و درصورت قد بلند بودن ماساژور،ماساژور کنترل بیشتری روی بیمار دارد.
· نکاتی که باید در خرید تخت ماساژ به یاد داشته باشید:
اگر به عنوان یک ماساژور قصد خرید تخت ماساژ دارید بدیهی است که باید تختی را انتخاب کنید که:
1. بیمارانتان بر روی تخت احساس راحتی بکنند.
2. ضحامت و جنس فوم استفاده شده بر روی تخت مناسب باشد.
نکاتی که درباره‌ی خرید فوم باید در نظر بگیرید این است که، بسته به نوع درمان و ماساژی که انجام میدهید باید خریداری شود، نرم و راحت باشد و همچنین در مقابل روغن های ماساژ قابلیت جذب نداشته باشد.
3. قابلیت تنظیم ارتفاع تخت با توجه به قد ماسور.
شایان ذکر است از مزایای تخت ماساژ تنظیم ارتفاع تخت میباشد.
4. تخت‌ها نباید خیلی سفت باشند و باید حالت انعطاف پذیر داشته باشند تا هنگامی که فرد میخواهد از روی تخت بلند بشود در اثر فشار زیاد نشکندهمچنین فرد نیروی کمتری برای بلند شدن از روی تخت صرف کند و به راحتی بلند بشود
5. تغییر زاویه‌ی پشت تخت.
6. زاویه‌دار کردن تخت.
7. درباره تخت‌های پرتابل انتخاب جنس پنل‌های پایانی تخت امری بسیار مهم است چرا که علاوه بر حفظ پایداری تخت باید برای ماساژور هم مشکل ایجاد نکند.
8. داشتن جای سر راحت و نرم که ماساژگیرنده اذیت نشوند.
9. دارای جای صورت راحت.
10.در صورتی که قصد خرید تخت پرتابل دارید باید به اندازه تخت و هم‌چنین راحت بودنش نیز توجه داشته باشید.
11.اهمیت طول عمر تخت.
12.اهمیت مقدار وزنی که تخت تحمل میکند.
13.انتخاب جنس پایه تخت.
14.انتخاب نوع چرم تشک تخت.
15.مقدار هزینه‌ای که خریدار در نظر گرفته.