تخت ماساژ پایه چوبی مدل 205

قیمت اصلی : 2,700,000 تومان قیمت : 2,376,000 تومان
موجود

تخت ماساژ پایه چوبی مدل 205

تخت ماساژ پایه چوبی مدل 205 محصولی ساخت ایران است که می توان آن را تخت ماساژی مناسب برای انجام همه تکنیک های ماساژ دانست. زیرا دارای ابعاد مناسب، کیفیت و وزن تحملی بالایی است.

ابعاد تخت  در طول: 190، عرض 75 و ارتفاع 78 سانتی متر است که برای بسیاری از افراد با توده های بدنی مختلف (بلند قد، کوتاه قد، چاق یا لاغر) کاربردی است.

همچنین این ابعاد برای ماسور (فرد ماساژ دهنده) نیز مناسب است، زیرا او به راحتی می تواند به تمام نواحی بدن فرد جهت انجام اقدامات ماساژ دسترسی داشته باشد.
در ساخت پایه و فریم اصلی تخت از چوب راش گرجستانی که سختی بالایی دارد استفاده شده است.

قطعات مختلف بدنه اصلی از جمله پایه ها و قسمت های افقی از طریق چسبی بسیار محکم به یکدیگر اتصال داده شده.

سطح رویی تخت که دارای 9 سانتی متر ضخامت است از چرم مصنوعی درجه 1 با چگالی فوم بسیار بالا ساخته شده است که در حین فراهم کردن احساس راحتی برای فرد ماساژ گیرنده به دلیل نرمی، دارای طول عمری بالا در استفاده های مکرر است.

همچنین تخت دارای جایگاه نگهداری صورت (استراحتگاه صورت) برای راحتی بیشتر فرد در هنگام ماساژ نیز است.

تخت ماساژ مدل 205 از نوع تخت های ثابت است، یعنی قابلیت حمل و نقل (پرتابل) را ندارد که این خود دلیلی بر عدم برخورداری از تنظیمات مرتبط با ارتفاع پایه های تخت است.
یکی دیگر از مهمترین ویژگی های این تخت دارا بودن وزن تحملی بالا تا 450 کیلوگرم است، که مزیتی مهم برای بیشتر از صاحبان مراکز ماساژ یا اسپاها است.

درباره نحوه نگهداری و تمیز کردن تخت باید چنین گفت که "سطح رویی تخت قابل شستشو است و آب و انواع روغن ها را جذب خود نمی کند". عیب اصلی تخت مدل 205 در مقاومت پایین بدنه چوبی در برابر رطوبت و جذب آب است.

 
 


اضافه به سبد خرید

7روز ضمانت بازگشت کالا

بازگشت وجه

ارسال رایگان محصولات

ضمانت اصل بودن کالا