تخت ماساژ معمولی

قیمت اصلی : 470,000 تومان قیمت : تومان
موجود

تخت ماساژ معمولی

مدل

ابعاد

تحمل وزن

گارانتی

تخفیف

شرایط ضمانت

تخت ماساژ معمولی

 یکی از از لوازم ضروی ماساژ تخت ماساژ می باشد. بنا براین  اگر درصدد راه اندازی کسب و کار ماساژ هستید به تخت ماساژ باید توجه ویژه ای داشته باشیم. برای خرید تخت ماساژ  معمولی باید به کیفیت تخت ماساژ توجه و یژه ای داشت.
اگر به   این مقوله توجه کنیم قطعاً در صرفه جویی هزینه ها نیز گامی برداشته ایم. ولی اگر در تهیه تخت ماساژ دقت نکنیم ، قطعا سرمایه خود را دور ریخته ایم و نمی توانیم کسب و کار ماساژ را درست راه اندازی کنیم و باعث رونق آن شویم. و باید به این نکته توجه کنیم که مشتریان زمانی هزینه می کنند که به شکل عالی از  خدمات  کسب و کاری بهره به ببرند و مطمئن باشند که پول خود را در آب نریخته اند. پس با توجه به این نکته مهم بیایید درست تحقیق کنیم و تخت مناسب با کسب و کار و نیاز مشتریان مان تهیه کنیم.

برخی از ویژگی های تخت ماساژ:

تخت ماساژ معمولی برای استفاده در منزل نیز مناسب است.
تخت های معمولی، معمولاً از شکل ساده تری برخوردارند. این تخت را براساس راحتی ماساژگیرنده و ماساژ دهنده ساخته شده اند. در ساخت این تخت از چوب روسی استفاده شده است و از روکش چرمی ساخته شده و ماساژ گیرنده بااحساس راحتی روی این تخت ها قرار می گیرد. این تخت ها نیز هم ممکن است ثابت باشند و هم متحرک و براساس نیاز مشتری نوع آن مشخص می گردد . زمانی که مشتری بخواهد در محل خود ماساژ بگیرد از نوع متحرک و قابل حمل آن استفاده می شود . و اگر مشتری بخواهد به محل ماساژ برود از تخت ماساژ ثابت استفاده می کند.
 ابعاد طول این تخت ها 197سانتیمتر و عرض  81  سانتیمتر و ارتفاع  64 تا 90 سانتی متر می باشد.
 
را می تواند تحمل کند.وزن450  کیلوگرمو تا 
شرکت پاوان طب توانسته است در زمینه تخت ماساژمعمولی نیز گامی مؤثر بردارد و تخت هایی با کیفیت و با قیمتی مناسب و مطابق نیاز مشتریان خود ارائه دهد . با امید آنکه بتواند گامی بلند تر در رفع نیاز مشتریان خود و بالا بردن سطح کیفی محصولات خود بردارد.
 

تخت ماساژ فلزی
کیفیت فوق العاده بالا
دارای قسمت پشتی قابل تنظیم 
دارای قسمت نگهدارنده صورت 
اندازه تخت: 75cm در 180cm با ارتفاع 75cm
روکش: چرم مصنوعی 
ضخامت فوم: 8 سانتی متر
وزن : 35 کیلوگرم 
وزن قابل تحمل: 270 کیلوگرم
پایه های تخت قابلیت تاشدن جهت جابه جایی بهتر را دارد
موارد مصرف:ماساژ، بیمارستان، مطب، کلینک، اپیلاسیون، سالنهای زیبایی و ..
فروش به صورت اقساط نیز امکان پذیر می باشد
 

 

اضافه به سبد خرید

7روز ضمانت بازگشت کالا

بازگشت وجه

ارسال رایگان محصولات

ضمانت اصل بودن کالا