تخت ماساژ معمولی

قیمت اصلی : 470,000 تومان قیمت : تومان
موجود

تخت ماساژ معمولی

تخت ماساژ معمولی

 یکی از از لوازم ضروی ماساژ تخت ماساژ می باشد. بنا براین  اگر درصدد راه اندازی کسب و کار ماساژ هستید به تخت ماساژ باید توجه ویژه ای داشته باشیم. برای خرید تخت ماساژ  معمولی باید به کیفیت تخت ماساژ توجه و یژه ای داشت.
اگر به   این مقوله توجه کنیم قطعاً در صرفه جویی هزینه ها نیز گامی برداشته ایم. ولی اگر در تهیه تخت ماساژ دقت نکنیم ، قطعا سرمایه خود را دور ریخته ایم و نمی توانیم کسب و کار ماساژ را درست راه اندازی کنیم و باعث رونق آن شویم. و باید به این نکته توجه کنیم که مشتریان زمانی هزینه می کنند که به شکل عالی از  خدمات  کسب و کاری بهره به ببرند و مطمئن باشند که پول خود را در آب نریخته اند. پس با توجه به این نکته مهم بیایید درست تحقیق کنیم و تخت مناسب با کسب و کار و نیاز مشتریان مان تهیه کنیم.

برخی از ویژگی های تخت ماساژ:

تخت ماساژ معمولی برای استفاده در منزل نیز مناسب است.
تخت های معمولی، معمولاً از شکل ساده تری برخوردارند. این تخت را براساس راحتی ماساژگیرنده و ماساژ دهنده ساخته شده اند. در ساخت این تخت از چوب روسی استفاده شده است و از روکش چرمی ساخته شده و ماساژ گیرنده بااحساس راحتی روی این تخت ها قرار می گیرد. این تخت ها نیز هم ممکن است ثابت باشند و هم متحرک و براساس نیاز مشتری نوع آن مشخص می گردد . زمانی که مشتری بخواهد در محل خود ماساژ بگیرد از نوع متحرک و قابل حمل آن استفاده می شود . و اگر مشتری بخواهد به محل ماساژ برود از تخت ماساژ ثابت استفاده می کند.
 ابعاد طول این تخت ها 197سانتیمتر و عرض  81  سانتیمتر و ارتفاع  64 تا 90 سانتی متر می باشد.
 
را می تواند تحمل کند.وزن450  کیلوگرمو تا 
شرکت پاوان طب توانسته است در زمینه تخت ماساژمعمولی نیز گامی مؤثر بردارد و تخت هایی با کیفیت و با قیمتی مناسب و مطابق نیاز مشتریان خود ارائه دهد . با امید آنکه بتواند گامی بلند تر در رفع نیاز مشتریان خود و بالا بردن سطح کیفی محصولات خود بردارد.
 

تخت ماساژ فلزی
کیفیت فوق العاده بالا
دارای قسمت پشتی قابل تنظیم 
دارای قسمت نگهدارنده صورت 
اندازه تخت: 75cm در 180cm با ارتفاع 75cm
روکش: چرم مصنوعی 
ضخامت فوم: 8 سانتی متر
وزن : 35 کیلوگرم 
وزن قابل تحمل: 270 کیلوگرم
پایه های تخت قابلیت تاشدن جهت جابه جایی بهتر را دارد
موارد مصرف:ماساژ، بیمارستان، مطب، کلینک، اپیلاسیون، سالنهای زیبایی و ..
فروش به صورت اقساط نیز امکان پذیر می باشد
 

 

اضافه به سبد خرید

7روز ضمانت بازگشت کالا

بازگشت وجه

ارسال رایگان محصولات

ضمانت اصل بودن کالا