تخت ماساژ سیار

قیمت اصلی : 850,000 تومان قیمت : تومان
موجود

تخت ماساژ سیار

تخت ماساژ سیار

همه افراد برای سلامتی به سراغ بهترین راهکارها می روند و کارهایی را دوست دارند انجام دهند که عوارضی براي بدنشان نداشته باشد یکی از این کارها ماساژ می باشد. ماساژ در واقع یکی از راه های سلامتی عبور از بیماریها بدون هیچ عوارضي( ناشی از داروهای شیمیایی) می باشد.
 يکي ابزارهایی که در ماساژ به آن نیاز داریم تخت ماساژ می باشد.
 تخت ماساژ یکی از مهمترین ابزارهای ماساژ می باشد انتخاب یک تخت ماساژ بسیار کار مهمی می باشد چرا که هم برای ماساژ گیرنده مهم است و هم برای ماساژ دهنده. براي همين تختی باید استفاده شود که هم ماساژ گیرنده هم ماساژ دهنده با آن احساس راحتی داشته باشند.

نکات مهم هنگام خرید تخت ماساژ

 اگر به دنبال تختی هستید که قابل حمل و نقل باشد باید به موارد زیر توجه کرد:

 

  • تختی را انتخاب کنید که از پایه های محکم ساخته شده باشد اگر پایه های تخت مستحکم نباشد و یا دچار لقی باشد هم ماساژ گیرنده و هم ماساژ دهنده نمی توانند درست تمرکز کنند. پایه هایی که سر و صدا ایجاد کنند تمرکز ماساژ دهنده را نیز بر هم می زنند.
  • قابل تنظیم بودن پایه ها و یا ارتفاع تخت یکی از مواردی است که مهم می باشد.وقتی ارتفاع قابل تنظیم باشد ماساژ دهنده مي واند تخت را با قد‌ خود تنظيم کند.البته در کار ماساژ خود ماساژ دهنده باید ابتدا احساس راحتی داشته باشد تابتواند ماساژ بهتری بدهد.
  •  داشتن جای سر‌وصورت 
  • در تخت های قدیمی تر‌ جای سر و صورت وجود نداشت و این تخت ها مشکل در ماساژ گیرنده ایجاد می کرد تخت های امروزی این مشکل را برطرف کرده و جای سر و صورت را گنجانده اند واین  باعث شده است تا ماساژ گیرنده احساس بهتری داشته باشد. هم سر در وضعیت بهتری قرار می‌گیرد و هم وضعیت تنفس آن به مشکل بر نمی‌خورد.
  • روکش تخت ماساژ: روکش های تخت ماساژ غالباً از چرم‌ و‌ یا فوم ساخته می شود استفاده از چرم باعث می شود که این روکش ها قابل است شست و شو باشند و با هر بار کثیف شدن قابلیت شستشو دارند و از نظر بهداشتی بهتر می باشد چون ماساژ دیرنده احساس بهتری نسبت به بهداشت تخت ها دارد البته باید توجه کرد که هنگام خرید این تخت ها روکش آنها از چرم یا فوم با کیفیتی ساخته شد است.
  • وزن تخت‌ماساژ در تخت هایی که قابلیت حمل و نقل دارند وزن بسیار مهم می باشد این تخت ها باید دارای وزنی کم باشد که ماساژ دهنده بتواند به راحتی به همراه خود ببرد و به بدن خود آسیب وارد نکند. چراکه وزن زیاد تخت باعث آسیب رساندن به ستون فقرات ماساژ دهنده ویا کسی که تخت را حمل می کند وارد می کند.
  •  داشتن دستگیره های مناسب نیز برای حمل و نقل این نوع تخت ها مهم می باشد سعی کنید تخت هایی را بخرید که دستگیره های مقاوم و راحتی داشته باشند
  •   داشتن کاور کیف
  • داشتن کیف و کاور نیز برای حمل و نقل مهم می باشد و به راحتی حمل و نقل تخت کمک می کند جنس این نوع کیف ها نیز باید مقاوم باشند

قسمت پشتی قابل تنظیم 

قسمت نگهداره صورت 

قابلیت تاشدن پایه های جهت جابجایی بهتر

رول ملحفه 

 

بالشتک

اضافه به سبد خرید

7روز ضمانت بازگشت کالا

بازگشت وجه

ارسال رایگان محصولات

ضمانت اصل بودن کالا